Zákaznická linka: 734 768 502

CZ | EN

 

 

 

Climasys® - zateplení nové generace

 

Climasys® je souhrnné označení pro vnější a vnitřní tepelné izolace svislých stavebních konstrukcí od společnosti ECORAW®, které jsou výsledkem mnohaletého vývoje, výzkumu a ověřování v oblasti stavebních izolací.

Společným prvkem všech technologií z řady Climasys® je nahrazení běžných PE talířových hmoždinek vysoce účinnou technologií kotvení Spiral Anksys®, která zajišťuje vysokou přidržnost izolace i na nesoudržných a pórovitých podkladech, bez nutnosti penetrovat či vyrovnávat zateplované konstrukce.

 

Všechny technologie z řady Climasys® jsou navrženy za účelem snížení součinitele prostupu tepla obvodového pláště budov, respektive ke zvýšení tepelného odporu. Vzhledem k odlišným fyzikálním parametrům jednotlivých stavebních konstrukcí, je potřeba v praxi přistupovat ke stavbám individuálně. Proto společnost ECORAW,s.r.o. nabízí komplexní program izolačních systémů s odlišnými principy montáže.

 

Volbou vhodné technologie z řady Climasys® je možno zateplovat jak novostavby, tak dřevostavby, sendvičové konstrukce, ale i historické budovy. Je možno provádět vnitřní izolace, případně provádět zateplování zavlhlých či zasolených konstrukcí.

 

©2018 ECORAW, s.r.o, všechna práva vyhrazena

ecoraw.eu